Kamagra jest lekiem, który działa na procesy wywołujące u mężczyzny fizjologiczną odpowiedź na pobudzenie seksualną. Mówiąc wprost. Specyfik ten wywołuje wzwód, gdy mężczyzna ma z tym problemy. A ma je obecnie coraz więcej mężczyzn. Niepokojące jest to, że na słabą erekcję uskarżają się coraz młodsze generacje. Fakt ten jest skutkiem związanych z przemianami cywilizacyjnymi zmian codziennego trybu życia. Kłopoty ze wzwodem są pochodną kłopotów z układem krążenia. Z tym, że te drugie nie zawsze są odczuwalne. Mężczyźni mający słaby wzwód najczęściej nie wiedzą, że ich układ krążenia szwankuje.

W jaki sposób działa kamagra?

Kamagra jest generycznym lekiem na wzwód, który działa właśnie na układ sercowo naczyniowy. Działa w taki sposób, że czasowo i doraźnie eliminuje bezpośrednią przyczynę zaburzeń wzwodu. Zawarty w tabletkach składnik aktywny o nazwie sildenafil wpływa na szybkość dopływu krwi do ciał jamistych znajdujących się w prąciu. Sildenafil rozkurcza naczynia, którymi krew dociera do prącia. Kamagra sklep jest bardzo skutecznym lekiem na wzwód. Lek dostępny jest w trzech dawkach: 25mg, 50mg i 100mg. Dawka leku powinna być adekwatna do stopnia nasilenia kłopotów ze wzwodem. Tabletkę połyka się mniej więcej dwa kwadranse przed stosunkiem. Nie należy łączyć jej z napojami alkoholowymi i tłustymi potrawami. Alkohol i tłuszcz opóźniają wchłanianie leku.

Kamagra czas działania

Leki z tej grupy cenione są przez użytkowników pod wieloma względami. Większość ceni je za bezpieczeństwo i komfort zażywania, różnorodność postaci, atrakcyjną cenę, a także długi czas działania. Po każdorazowym przyjęciu pastylki, mężczyzna jest zdolny do pełnego współżycia przez 4 do 6 godzin.